free html templates

JAK DZIAŁAMY

Wszystko, krok po kroku, poniżej.

Koncepcja
Projekt
Realizacja
Rozliczenie

Zobacz, jak pracujemy

Koncepcja

Zrobimy to wspólnie. Powiedz nam jakie masz oczekiwania, a my powiemy jak je zrealizować, aby stworzyć Twoje wymarzone miejsce odpoczynku - Twój dom. Korzystając z naszego doświadczenia, podpowiemy co warto zaplanować, a z czego lepiej zrezygnować.

Projekt

Po zaakceptowaniu naszej koncepcji przedstawimy projekt instalacji oraz kosztorys urządzeń. Współpracujemy z architektami, ekipami budowlanymi, projektantami wnętrz, elektrykami, stolarzami a nawet… ogrodnikiem! Na każdym etapie budowy jesteśmy obecni. Dzięki temu możemy kontrolować przebieg prac, a także na bieżąco wprowadzać ewentualne zmiany w projekcie.

Realizacja

Od okablowania do zaprogramowania. Wszytko to zrobimy dla Ciebie w ustalonym terminie, ze szczególną dbałością o detale. Nasze realizacje możesz spotkać zarówno w dużych rezydencjach oraz apartamentach jak i średniej wielkości mieszkaniach.

Rozliczenie

Przyznajemy się do tego na samym początku. Nasze doświadczenie, know how, wypracowane kontakty i poświęcony czas niestety kosztuje. W zamian oddamy Ci wszystko co mamy i poświęcimy tyle czasu ile będzie tego wymagał projekt. Chcesz dowiedzieć się więcej? Chcesz wycenić projekt? Zapraszamy!

Mobirise

Adres

HOME CENTER
Stańczyka 4
26-600, Radom

Kontakt

Email: info@e-homecenter.pl
Tel: +48 501 506 187
Tel: +48 502 608 975

Linki

FIBAROWięcej

Nasza firma